Hakkımızda

Marka Net Kurumsal E-Ticaret Gurubu

Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz ve hizmet vermiş olduğumuz kozmetik ürünleri üzerine tecrübeli firmamız, ilk öncelik olarak kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Birlikte çalışma gerçekleştirdiğimiz üretici firmaların bakanlık tarafından gerekli izinleri ve belgelerinin onaylı olup olmadığını kontrol ederek, üretim konusunda gösterdikleri hassasiyeti ve önemi bizzat kontrol ederek tüketiciyle buluşmasını sağlıyoruz. Ar-Ge ekibimiz tarafından sürdürülen çalışmalar doğrultusunda, en iyi ve kaliteli ürünün sizlere sunulabilmesi için büyük bir yatırım ve özveri çalışmalarımız sürmektedir. Yenilenen ve en kaliteli ürünlerimizi https://www.markabilisim.com internet sitemiz üzerinden devamlı takip edebilirsiniz.

Vizyonumuz,

Vizyon açısından ilk önceliğimiz başta Türkiye olmak üzere tüm ülkelerde pazar payı oluşturabilmek. Bu konuda gerekli tüm sorumluluklarımızın bilincinde adımlar atarak, daha iyi ürünleri sizlere sunabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri sektörü içerisinde dünya çapında markalarla rekabetimizi sürdürerek orijinal, kaliteli ve güvenilir ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Misyonumuz,

İnsan sağlığı ve cildi için oldukça hassas bir konu olarak öne çıkan kozmetik ürünlerini kalitemizden herhangi bir ödün vermeden, tüketicilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek, doğru ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturma hedefimizden vazgeçmeden çalışmalarımızı sürdürmektir.

Hedeflerimiz,

Kaliteli, ekonomik ve dünya standartlarında bir ürünü sizlerle buluşturmayı hedef edinen firmamız, Ar-Ge ekibimizin gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar sayesinde her geçen gün daha azimli ve istekli bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana gerçekleştirmiş olduğumuz tüm inovasyon çalışmaları sayesinde müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmayı başardık.

Her zaman yeniliği kovalayan ve daha kaliteli ürünleri sizlere sunmaya çalışan firmamız çalışmalarına devam edecek, hız kesmeden ilerleyişini sürdürmektedir.

Saygı ve Sevgilerimizle,

markabilisim.com Ailesi..

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 MARKA NET KURUMSAL E-TİCARET GURUBU Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır. 0532 061 04 83