Önceliğimiz Müşterilerimizin Memnuniyetidir

bilisim-hizmeti-hakkimizda-marka-bilisim-1 

Marka Bilişim, Aksaray'da Web Tasarım sektöründeki eksikliği gidermek ve kaliteyi öncelikli olarak benimseyerek memnun müşteriler yaratmak amacıyla kurulmuştur. Kısa bir süre içinde, sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla tanınan ve tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Özel tasarım kurumsal web siteleri, e-ticaret sitesi kurulumları, CRM yazılımları, logo tasarımları, SEO optimizasyonu, Google ADS yönetimi ve kurumsal kimlik çalışmaları gibi alanlarda faaliyet gösteren Marka Bilişim, müşterilerinin dijital gelişimi ve ilerleyişi için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Projelerinde kalite ve kurumsallıktan ödün vermeden çalışan firma, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Marka Bilişim'in web tasarım kalite anlayışı, alışılmışın dışında bir bakış açısıyla standart kalıpların dışına çıkarak geleceğin teknolojilerini kullanarak en iyi şekilde kodlama ve geliştirme işlemlerini gerçekleştirmektir. Müşterilerine sunduğu web tasarım hizmeti ve Google reklamlarıyla ilgili analizlerle sürekli iletişim halinde olan firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Marka Bilişim, müşterilerine özel olarak hazırlanmış, sade, anlaşılır ve uyumlu tasarımlar sunmaya hazırdır. Firmanın elde ettiği başarılar ve memnun müşterileriyle birlikte sürekli olarak ilerlemeyi hedefleyen firma, Aksaray'da Web Tasarım hizmeti arayan ve kaliteyi önemseyen müşterilerini ofislerinde ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Firmanın öncelikleri arasında kurumsallık, gizlilik, adil davranış, etik kurallara bağlılık, güncel teknoloji kullanımı, yüksek hizmet kalitesi, mesleki yeterlilik ve profesyonel kadro bulunmaktadır.

Marka Bilişim'in misyonu, "Güler Yüzlü Hizmet Mutlu Müşteriler" sloganından yola çıkarak müşteri memnuniyetini esas alan, tarafsız, adil ve çözüm odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de öncelikli tercih edilen web tasarım şirketlerinden biri olmaktır.

Firmanın vizyonu ise Türkiye genelinde adil, akılcı ve sorumlu yaklaşımlarla Web Tasarım hizmet ağını geliştiren, güncel teknolojiyi etkin kullanarak hızlı çözüm üreten, en iyi ve sektöre yön veren lider şirketlerden biri olmaktır.

Saygılarımızla