Atlant Gel

Atlant Gel Erkeklere Özel Bakım Jeli

  • MNT-0005
  • VAR

En yeni formül olan atlant gel ile erkeklerin cilt yüzeyindeki canlanmayı ve tazeliği koruması, aynı zamanda tekrar geri kazanabilmesi için yerli üretim olarak tasarlanmıştır.

129,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
+ -

Atlant Gel Cilde Uygulama; 

Atlant Gel, içeriğinde yer alan özel bileşenleri sayesinde cildinizin temel ihtiyacı olan nemliliği ve bakımı sağlamaya yardımcı olabilir. Cildinizde gözle görülür bir canlanma ve tazelik kazandırmaya yardımcı ürünümüz, cildinizin sıkılaşmasını sağlayabilir. İhtiyaç duyduğunuz takdirde 1 ya da 2 fındık büyüklüğünde Atlant Gel’i dış genital bölgeniz üzerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrasında durulamamalısınız, ürün su bazlı ve yağsızdır. pH derecesi bakımından optimal değerlere sahiptir.

Atlant Gel Uyarılar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Yalnızca yetişkinler için harici kullanımlar için uygundur. Açık yaralara uygulanmaması gerekmektedir. Ürünün göz ile temasından kaçınılması, çocukların erişebileceği bölgelerden uzak tutulması önerilmektedir. Ürünün 5-25 °C aralığında muhafaza edilmesi gerekmektedir. Güneş ışığıyla direk temas ve ısıdan korunmalıdır. Ürün açılımı ardından 6 aylık bir süreç içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmadığı zamanlarda ambalaj içerisinde, kapalı olarak saklanmalıdır. Atlant Gel içerisinde yer alan bileşenlerden herhangi birisine karşı bir alerjiniz bulunuyor ise ürünü kesinlikle kullanmayın. Beklenmeyen bir etki görülmesi halinde ürün kullanımı kesilerek, sağlık danışmanınıza başvurmanız gerekmektedir. Ürünün son kullanma tarihi ve parti numarası tüpün üzerinde yer alacaktır.

Atlant Gel Özel İçeriği ve Bileşenleri;

WATER (AQUA)
GLYCERIN
PHENOXYETHANOL
CARBOMER
TRIETHANOLAMINE
UREA
MENTHA PIPERITA OIL
TETRASODIUM EDTA
NATURAL VITAMIN E (TOCOPHERYL ACETATE)
METHYL NICOTINATE

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 MARKA NET KURUMSAL E-TİCARET GURUBU Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır. 0532 061 04 83